№ 340 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької міської територіальної громади”

10.11.2022 3463

№ 340 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької  міської територіальної громади”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 10.11.2022 №340

Про встановлення дорожніх
знаків на території Дрогобицької
міської територіальної громади

З метою безпечного дорожнього руху на вулицях Дрогобицької міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та ст.6 Закону України «Про дорожній рух», беручи до уваги рішення комісії по координації дорожнього руху на території Дрогобицької міської територіальної громади (протокол від 30.05.2022 №8), керуючись пп.10 п. а ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в :
1. КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда) дозволити встановити:
-встановити дорожні знаки 5.35.2 «Пішохідний перехід» з нанесенням відповідної дорожньої розмітки 1.14.1 (зебра) на вул. І. Франка біля житлового будинку №142 (в районі примикання вул. О. Довбуша до вул. І. Франка).
-встановити дорожні знаки 5.35.2 «Пішохідний перехід» з нанесенням відповідної дорожньої розмітки 1.14.1 (зебра) через вул. В. Великого в районі розташування житлового будинку №80.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту