№ 342 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Дрогобицької міської територіальної громади”

10.11.2022 3362

№ 342 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів  Дрогобицької міської територіальної громади”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 10.11.2022 №342

Про затвердження Положення
про порядок розміщення зовнішньої реклами
на території населених пунктів
Дрогобицької міської територіальної громади

Відповідно до ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження типових Правил розміщення зовнішньої реклами» (зі змінами), беручи до уваги Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», виконавчий комітет міської ради вирішив:
1. Затвердити Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами на території населених пунктів Дрогобицької міської територіальної громади згідно з додатком.
2. Рішення виконавчого комітету від 21.02.2019 №45 «Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Дрогобичі» вважати таким, що втратило чинність.
3. Рішення виконавчого комітету від 27.04.2018 № 402 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Стебник» вважати таким, що втратило чинність.
4. Встановити, що дозволи на розміщення конструкцій зовнішньої реклами, надані до набрання чинності цього рішення, є дійсними до закінчення строку їх дії.
5. Дане рішення набирає чинності з моменту його прийняття.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту