№ 345 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “ Про затвердження актів про списання з балансу багатоквартирних будинків в місті Дрогобич”

15.10.2021 1806

№ 345 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “ Про затвердження актів про списання  з балансу багатоквартирних будинків в місті Дрогобич”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.10.2021 №345

Про затвердження актів про списання
з балансу багатоквартирних будинків
в місті Дрогобич

Розглянувши звернення комунального підприємства «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради, керуючись рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 20.09.2021 № 298, пп. 1 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити акти про списання з балансу багатоквартирних будинків за адресою: вул. 22 Січня, 91, вул. Чорновола, 29, вул. Турянського, 2 в місті Дрогобич.
2. Оригінали актів про списання з балансу багатоквартирних будинків зберігати в департаменті міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак) та КП «Управитель «ЖЕО» (О. Майданюк).
3. Копію актів про списання з балансу багатоквартирних будинків надати співвласнику (співвласникам) багатоквартирного будинку за їх зверненням.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту