№ 354 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

18.08.2016 425

№ 354 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ХІІ сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 18 серпня 2016 року № 354

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Дрогобицький Ринок» про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 30 від 16.08.2016р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26  Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада               в и р і ш и л а :

  1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування території ринку:

1.1. Комунальному підприємству «Дрогобицький Ринок» (В. Білоган), земельну ділянку орієнтовною площею 165 кв. м. на вул. Ковальській, для обслуговування території ринку.

  1. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

 

 Міський голова                                                                                                       Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту