№ 358 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до рішення від 29.12.2015 №78 «Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат,заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2016 рік»”
18.08.2016 424
![№ 358 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до рішення від 29.12.2015 №78 «Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат,заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2016 рік»”](https://doc.drohobych-rada.gov.ua/wp-content/themes/dmr/inc/img/trident.png)
ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ
від 18 серпня 2016 року № 358
Про внесення змін до рішення від 29.12.2015 №78
«Про затвердження Програми відзначення державних
та професійних свят, ювілейних дат,заохочення за
заслуги перед містом Дрогобичем на 2016 рік»
З метою належного відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 21 від 04.08.2016), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
- Внести зміни в пункт 10 додатку № 1 рішення від 29.12.2015 №78 «Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2016 рік. додавши слово «відзнак» а також в пункт 9 Паспорту Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2016 рік «Обсяг коштів міського бюджету 28500 грн.» та затвердити Кошторис витрат в новій редакції на загальну суму 28500 грн.
- Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити перерозподіл коштів у сумі 11250 грн. на придбання відзнак «За заслуги перед містом» згідно з Програмою відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2016 рік, за рахунок коштів передбачених на виконання Програми «Електронний документообіг в виконавчих органах Дрогобицької міської ради».
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик)
Міський голова Т.Кучма
Переглянути додаток