№ 361-р Розпорядження міського голови “Про роздачу гуманітарної допомоги породіллям”

21.06.2024 5036

№ 361-р Розпорядження міського голови “Про роздачу гуманітарної допомоги породіллям”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 21.06.2024 № 361-р
Про роздачу гуманітарної
допомоги породіллям 

З метою покращення соціальних проблем та демографічної ситуації, керуючись Законом України «Про охорону дитинства», пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1.Здійснювати протягом 2024 року безоплатну роздачу гуманітарної допомоги жінкам, які народили в пологовому відділенні КНП «Дрогобицька міська лікарня № 1» Дрогобицької міської ради.
2. Призначити відповідальною особою за вручення гуманітарної допомоги начальника відділу сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олександру Пашко. Покласти на О.Пашко контроль за проведення заходу.
3. Заступнику міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрію Кушлику передавати гуманітарну допомогу щотижня відповідно до поданих списків.
4. Начальнику відділу сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олександрі Пашко:
4.1 Вручати гуманітарну допомогу згідно зі списками.
4.2.Вручену гуманітарну допомогу оформити актом на списання гуманітарної допомоги та щомісяця подавати у відділ бухгалтерського обліку та звітності.
5. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Марії Оршанській провести в бухгалтерському обліку списання розданої гуманітарної допомоги.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних відносин Юрія Кушлика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту