№ 369 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької міської територіальної громади”

01.12.2022 3400

№ 369 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької  міської територіальної громади”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 01.12.2022 №369

Про встановлення дорожніх
знаків на території Дрогобицької
міської територіальної громади

З метою безпечного дорожнього руху на вулицях Дрогобицької міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та ст.6 Закону України «Про дорожній рух», беручи до уваги рішення комісії по координації дорожнього руху на території Дрогобицької міської територіальної громади (протокол від 30.05.2022 №8), керуючись пп.10 п. а ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в :
1. КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда) дозволити:
-встановити дорожні знаки 3.34 «Зупинку заборонено» на ділянці дороги на вул. Б. Шульца при в’їзді з вул. І. Мазепи з лівої сторони та на перехресті при в’їзді на територію КЗЛОР «Львівського академічного обласного музично-драматичного театру Ім. Юрія Дрогобича» з обох сторін в напрямку виїзду на вул. І. Мазепи.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту