№ 372 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про забезпечення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, спортивною та шкільною формою у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької МТГ ”

16.11.2021 2095

№ 372 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про забезпечення дітей-сиріт та дітей  позбавлених батьківського піклування,  спортивною та шкільною формою у закладах  загальної середньої освіти Дрогобицької МТГ ”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 16.11.2021 №372

Про забезпечення дітей-сиріт та дітей
позбавлених батьківського піклування,
спортивною та шкільною формою у закладах
загальної середньої освіти Дрогобицької МТГ

На виконання пункту 5 статті 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року № 226 « Про поліпшення виховання навчання соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», та змінами до Постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 року № 921, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Виплатити матеріальну допомогу опікунам (піклувальникам) та прийомним батькам на придбання шкільної та спортивної форми для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які навчаються у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької міської територіальної громади, у кількості 53 особи на загальну суму 42400 грн., в межах до 800,00 грн., на одну дитину, за рахунок загальних асигнувань на утримання закладів освіти згідно з додатком.
2. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради П.Шев’яка.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань А.Ковча.

Міський голова Тарас Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту