№ 377 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької міської територіальної громади”

20.12.2022 3717

№ 377 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької  міської територіальної громади”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 20.12.2022 №377

Про встановлення дорожніх
знаків на території Дрогобицької
міської територіальної громади

З метою безпечного дорожнього руху на вулицях Дрогобицької міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», «Про дорожній рух», беручи до уваги рішення комісії по координації дорожнього руху на території Дрогобицької міської територіальної громади керуючись пп.10 п. а ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в :
1. КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда) дозволити:
• встановити дорожні знаки 3.29 «Обмеження максимальної швидкості 30 км. год.» на перехресті вул. Сагайдачного та вул. 22 Січня при в’їзді на вул. 22 Січня та на перехресті вул. Наливайка та вул. 22 Січня при в’їзді на вул. 22 Січня.
2. КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» ДМР (ген. директор А. Коцюба) дозволити:
– встановити дорожній знак 3.29 «Обмеження максимальної швидкості 10 км. год.» та облаштувати пішохідні переходи на території КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» ДМР(згідно поданої схеми).
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту