№ 385 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до Програми розвитку інвестиційної діяльності, співробітництва та європейської інтеграції м. Дрогобича на 2016 рік”
15.09.2016 441
![№ 385 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до Програми розвитку інвестиційної діяльності, співробітництва та європейської інтеграції м. Дрогобича на 2016 рік”](https://doc.drohobych-rada.gov.ua/wp-content/themes/dmr/inc/img/trident.png)
ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХІІІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 15 вересня 2016 року № 385
Про внесення змін до Програми розвитку
інвестиційної діяльності, співробітництва
та європейської інтеграції м. Дрогобича
на 2016 рік
З метою забезпечення роботи по створенню сприятливого інвестиційного клімату в м. Дрогобичі, налагодження ефективного співробітництва з містами інших держав, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 01.09.2016 № 22), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
- Затвердити Програму розвитку інвестиційної діяльності, співробітництва та європейської інтеграції м. Дрогобича на 2016 рік у новій редакції (додається).
- Відповідальність за виконання Програми розвитку інвестиційної діяльності, співробітництва та європейської інтеграції м. Дрогобича на 2016 рік покласти на першого заступника міського голови відповідно до його функціональних обов’язків.
- Фінансовому управлінню врахувати бюджетні рекомендації відділу економіки на виділення коштів для реалізації заходів даної Програми в межах обсягу затвердженого бюджету на 2016 рік.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).
Міський голова Т. Кучма
Переглянути додаток