№ 394 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про вивільнення земельної ділянки від встановленої тимчасової споруди за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Трускавецька (парк культури та відпочинку)”

27.12.2022 3445

№ 394 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про вивільнення земельної ділянки  від встановленої тимчасової споруди за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич,  вул. Трускавецька (парк культури та відпочинку)”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 27.12.2022 №394

Про вивільнення земельної ділянки
від встановленої тимчасової
споруди за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич,
вул. Трускавецька (парк культури та відпочинку)

На виконання акту обстеження, складеного від 22.12.2022 за № 11 щодо законності встановлення тимчасової споруди на вул. Трускавецькій (територія парку культури та відпочинку) в м. Дрогобичі Львівської області, за відсутності дозвільних документів у відділі містобудування та архітектури, відповідно до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності”, ч.4 ст. 15 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою м. Дрогобича від 25.10.2013 № 1151, керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. КП «Служба муніципального управління» провести вивільнення території від тимчасової споруди та залишити її на збереження на території КП «Служба муніципального управління».
2. Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області забезпечити дотримання громадського порядку під час вивільнення земельної ділянки від тимчасової споруди за вище зазначеною адресою.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту