№ 397 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2016 рік”
23.09.2016 391
![№ 397 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2016 рік”](https://doc.drohobych-rada.gov.ua/wp-content/themes/dmr/inc/img/trident.png)
ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХШ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ
від 23 вересня 2016 р. № 397
Про внесення змін до міського
бюджету м. Дрогобича на 2016 рік
Враховуючи необхідність зміни головного розпорядника коштів по субвенції для реалізація проекту технічної допомоги Європейського Союзу ” Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади”, керуючись п.23 ч. 1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
- Внести зміни до видаткової частини спеціального фонду бюджету м. Дрогобича на 2016 рік, переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку), згідно з додатками № 1, 2.
- Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м.Дрогобича на 2016 рік.
- Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).
Міський голова Т.Кучма
Переглянути додаток