№ 402 Розпорядження міського голови “Про створення робочої групи щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання (перебування)” (плюс додаток)
05.07.2016 388
![№ 402 Розпорядження міського голови “Про створення робочої групи щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання (перебування)” (плюс додаток)](https://doc.drohobych-rada.gov.ua/wp-content/themes/dmr/inc/img/trident.png)
ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ
від 5 липня 2016 р. №402-р
Про створення робочої групи
щодо здійснення контролю за
проведенням соціальних виплат
внутрішньо переміщеним особам
за місцем їх фактичного проживання
(перебування)
З метою здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання (перебування), на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:
- Утворити робочу групу для здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання (перебування).
- Затвердити склад робочої групи згідно із додатком.
- Робочій групі вживати дієвих заходів щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання (перебування).
- Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань О.Дукаса.
Міський голова Т.Кучма
Переглянути додаток