№ 403 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про виділення з міського бюджету м. Дрогобича коштів для фінансування видатків на харчування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в професійно-технічних закладах “

13.10.2016 414

№ 403 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про виділення з міського  бюджету м. Дрогобича коштів для фінансування видатків на  харчування дітей-сиріт та дітей  позбавлених батьківського піклування в професійно-технічних закладах “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 13.10.2016 № 403

Про виділення з міського
бюджету м. Дрогобича коштів
для фінансування видатків на
харчування дітей-сиріт та дітей
позбавлених батьківського піклування
в професійно-технічних закладах

Беручи до уваги рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 05.10.2016 № 224 «Про виділення з міського бюджету м. Дрогобича коштів для фінансування видатків на харчування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в професійно-технічних закладах», на виконання ст. 78 Бюджетного кодексу України, на підставі офіційного висновку фінансового управління щодо перевиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету м.Дрогобича за підсумками 9-ти місяців 2016 року, що додається, розглянувши листи Вищого професійного училища № 19 та Дрогобицького професійного політехнічного ліцею щодо виділення коштів для забезпечення харчування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, враховуючи погодження погоджувальної ради (протокол від 05.10.2016 № 9), керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Внести зміни до дохідної та видаткової частини загального фонду бюджету м. Дрогобича на 2016 рік згідно з додатками № № 1, 2.
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м.Дрогобича на 2016 рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту