№ 412 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької міської територіальної громади”

21.12.2021 2186

№ 412 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення дорожніх знаків на території Дрогобицької  міської територіальної громади”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 21.12.2021 №412

Про встановлення дорожніх
знаків на території Дрогобицької
міської територіальної громади

З метою безпечного дорожнього руху на вулицях Дрогобицької міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та ст.6 Закону України «Про дорожній рух», беручи до уваги рішення комісії по координації дорожнього руху на території Дрогобицької міської територіальної громади (протокол від 19.11.2021 №7), керуючись пп.10 п. а ч.1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в :
1. КП «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда) дозволити встановити:
– дорожні знаки п.5.31 «Житлова зона» при в’їзді у мікрорайон Самбірська з усіх напрямків (при заїзді з вул. Самбірська до житлового будинку №76, при заїзді з вул. Самбірська до житлового будинку №78, при заїзді з вул. Самбірська до житлового будинку №86, при заїзді з вул. Наливайка в мікрорайон Самбірська до житлового будинку №94, при заїзді з вул. Наливайка в мікрорайон Самбірська до житлового будинку №108, при заїзді з вул. Наливайка в мікрорайон Самбірська до житлового будинку №14, при заїзді з вул. Наливайка в мікрорайон Самбірська до житлового будинку №16, та при заїзді з вул. Наливайка в мікрорайон Самбірська до житлового будинку №108/7).
– дорожні знаки п.1.33 «Діти» по вул. Героїв Небесної Сотні, а також дорожні знаки по вул. Івасюка в м. Стебник на відрізку від перехрестя з вул. Чорновола до перехрестя з вул. В. Великого п.3.15 «Рух транспортних засобів, маса яких перевищує (7т.) заборонено», п.7.3.1 «Напрям дії» на вул. Чорновола, та п.3.15, 7.3.2 на вул. В. Великого.
– дорожній знак п.3.34 «Зупинку заборонено» на вул. Б. Шульца в напрямку руху від «Дрогобицького ліцею ім. Богдана Лепкого» до вул. І. Мазепи по лівій стороні біля будинку №8.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів,
керуючий справами виконкому    Володимир Коцюба

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту