№ 416 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «Дрогобичтепломережа»”

21.12.2021 2232

№ 416 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого  бюджету, вироблену з використанням  альтернативних джерел енергії ТОВ «Дрогобичтепломережа»”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 21.12.2021 №416

Про встановлення тарифів на теплову
енергію для потреб установ та організацій,
що фінансуються з державного чи місцевого
бюджету, вироблену з використанням
альтернативних джерел енергії
ТОВ «Дрогобичтепломережа»

Розглянувши звернення ТОВ «ДРОГОБИЧТЕПЛОМЕРЕЖА» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постанови НКРЕКП від 22.03.2017 №308 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання», керуючись п.12 ч.2 ст.3 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», керуючись пп.2 п. «а» ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Встановити з 21.12.2021 року ТОВ «Дрогобичтепломережа» тарифи на теплову енергію для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджетів, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії в розмірі 3022,18 грн./Гкал, в тому числі ПДВ 503,70 грн.
2. Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 20.09.2021 №301 вважати таким, що втратило чинність.
3. Після затвердження оновленого середньозваженого тарифу по Львівській області на теплову енергію для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджетів, виробленого з використанням альтернативних джерел енергії, переглянути встановлені тарифи.
4. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на управління інвестицій та економічного розвитку (Л. Лазунда)
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів,
керуючий справами виконкому    Володимир Коцюба

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту