№ 419 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу нежитлового приміщення”

03.11.2016 406

№ 419 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу нежитлового приміщення”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХІУ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 03.11.2016 р. № 419

Про включення в перелік об’єктів,
що підлягають приватизації шляхом
викупу нежитлового приміщення

Розглянувши заяву Фрунзетті О.В., щодо включення у перелік об’єктів, що підлягають приватизації нежитлового приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 45, беручи до уваги рекомендацію постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол №27 від 20.10.2016р.), керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України “Про приватизацію державного майна”, “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, міська рада вирішила :
1. Включити в перелік об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу нежитлове приміщення (цокольний поверх) за адресою: м. Дрогобич, вул. Бориславська, 45 площею 22,4 кв.м.
2. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради забезпечити внесення даного об`єкту в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою м. Дрогобича в особі Дрогобицької міської ради та провести подальшу приватизацію об’єкту.
3. Виконання даного рішення покласти на відділ оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлик).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту