№ 425 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна”

03.11.2016 414

№ 425 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХІУ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 3 листопада 2016 року № 425

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 36 від 28.09.2016р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для обслуговування нежитлових приміщень, будівель та споруд:
1.1. Демківу Степану Васильовичу, прож. на вул. Гончара, 6, кв. 27, земельну ділянку орієнтовною площею 80 кв. м. на вул. Шептицького, 7/5, для обслуговування нежитлового приміщення (рішення комісії – на розгляд сесії).
1.2. Поптику Ігорю Михайловичу, прож. на вул. Сагайдачного, 68, земельну ділянку орієнтовною площею 25 кв. м. на Площі Злуки, 4д, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.3. Татомиру Олегу Івановичу, прож. на вул. Сагайдачного, 32/1, земельну ділянку орієнтовною площею 24 кв. м. на вул. Л. Українки, 21, для обслуговування нежитлового приміщення.
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту