№ 429 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність”

03.11.2016 421

№ 429 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік  земельних  ділянок несільськогосподарського  призначення, які підлягають продажу у власність”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХІУ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 3 листопада 2016 року № 429

Про включення в перелік
земельних ділянок несільськогосподарського
призначення, які підлягають продажу
у власність

Розглянувши заяви та матеріали про включення в перелік для продажу орендованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 36 від 28.09.2016 р.), керуючись статтями 127, 128 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада в и р і ш и л а:
1. Включити в перелік земельні ділянки несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність:
1.1. ТзОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕНЕРГОРЕМОНТ» (І. Ковтун), земельну ділянку площею 13047 кв.м. на вул. Раневицькій, 14, кадастровий номер 4610600000:01:053:0040, для обслуговування нежитлових будівель.
1.2. Поптик Ользі Романівні, прож. на вул. Сагайдачного, 68, земельну ділянку площею 126 кв.м. на вул. Грушевського, 180а, кадастровий номер 4610600000:01:052:0132, для обслуговування нежитлової будівлі – торгового павільйону.
2. Юридичній та фізичній особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, звернутись у відділ оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради з метою укладення угод на фінансування робіт з проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок.
3. Істотною умовою угоди на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки визначити наступне: «Сума авансового платежу повинна становити не більше 20 % вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки. Сума авансового внеску зараховується до ціни продажу земельної ділянки. У разі відмови покупця від укладення договору купівлі – продажу земельної ділянки сума авансового внеску не повертається».
4. Після поступлення коштів на визначений угодою на фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки рахунок, міському голові міста Дрогобича (Т. Кучма) укласти у встановленому порядку угоди на проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок, що підлягають продажу.
5. Фізичній та юридичній особам, вказаним у пункті 1 цього рішення, надати згоду на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що підлягає викупу (якщо такий проект відсутній).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту