№ 45 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження актів про списання з балансу багатоквартирних будинків на вул. Котляревського, 29, вул. Війтівська Гора, 158 в місті Дрогобич”

15.02.2022 2441

№ 45 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про затвердження актів про списання з балансу багатоквартирних будинків на вул. Котляревського, 29, вул. Війтівська  Гора, 158 в місті Дрогобич”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.02.2022 №45

Про затвердження актів про списання з
балансу багатоквартирних будинків на
вул. Котляревського, 29, вул. Війтівська
Гора, 158 в місті Дрогобич

Розглянувши звернення комунального підприємства «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради, керуючись рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 15.06.2021 № 197, пп. 1 п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити акт про списання з балансу багатоквартирного будинку за адресою: вул. Котляревського, 29, вул. Війтівська Гора, 158 в місті Дрогобич.
2. Оригінали актів про списання з балансу багатоквартирних будинків зберігати в департаменті міського господарства Дрогобицької міської ради (Р. Пошивак) та КП «Управитель «ЖЕО» (О. Майданюк).
3. Копії актів про списання з балансу багатоквартирних будинків надати співвласнику (співвласникам) багатоквартирного будинку за їх зверненням.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту