№ 471 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про проведення земельних торгів з продажу земельних ділянок”

30.11.2016 407

№ 471 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про проведення  земельних торгів з продажу  земельних ділянок”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХУ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 30 листопада 2016 року № 471

Про проведення
земельних торгів
з продажу
земельних ділянок

Розглянувши лист відділу оренди та приватизації комунального майна (Р. Урбан), а також матеріали звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол №42 від 10.11.2016 р.), керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно зі ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити звіти про експертну грошову оцінку земельних ділянок із земель міськземфонду, що підлягають продажу на земельних торгах:
1.1. Земельну ділянку площею 0,0553 га. на вул. Ю. Дрогобича – Жупна, кадастровий номер 461060000:01:008:0250, для комерційного призначення, в розмірі 335 229 грн. (606,20 грн. за 1 кв.м.).
1.2. Земельну ділянку площею 0,0220 га. на вул. Завалля, кадастровий номер 461060000:01:001:0286, для комерційного призначення, в розмірі 133 364 грн. (606,20 грн. за 1 кв.м.).
2. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації земельних ділянок, зазначених у п. 1 цього рішення.
3. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації речового права на земельні ділянки, що підлягають продажу на земельних торгах.
4. Провести земельні торги з продажу земельних ділянок, зазначених у пункті 1 цього рішення, в приміщенні сесійної зали адмінбудинку Дрогобицької міської ради, за адресою: пл. Ринок, 1 м. Дрогобич, в термін не раніше 30 днів та не пізніше 90 днів після оприлюднення оголошення.
5. Встановити стартову ціну земельних ділянок, що підлягають продажу на земельних торгах, на рівні експертної грошової оцінки кожної земельної ділянки, зазначеної в пункті 1 цього рішення.
6. Значення кроку при продажу кожної земельної ділянки встановити на рівні 5 % від стартової ціни земельної ділянки.
7. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради підготувати повідомлення про проведення земельних торгів не пізніше як за 30 днів до їх проведення в засоби масової інформації – Народний часопис «Галицька зоря» та веб-сайт Дрогобицької міської ради.
8. Виконавцю земельних торгів після отримання документів та матеріалів на лот забезпечити опублікування на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, а також у друкованих засобах масової інформації оголошення про проведення земельних торгів.
9. Встановити, відповідно до п.5.ст.135, п.6.ст.135, п.5.ст.136, п.31 ст.137 Земельного кодексу України, обов’язкові умови продажу кожної земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, а саме: зобов’язати Переможця земельних торгів:
9.1. Відшкодувати Виконавцю земельних торгів витрати, пов’язані із підготовкою лотів до продажу та організацією та проведенням земельних торгів (аукціону) відповідно до вимог чинного законодавства України.
9.2. Відшкодування витрат Виконавцю земельних торгів на підготовку лотів до продажу та на організацію і проведення торгів здійснюється учасником, що став Переможцем торгів, по кожній земельній ділянці окремо, на підставі окремого договору між Виконавцем торгів та Учасником.
10. Уповноважити Міського голову Т. Я. Кучму, за результатами проведення земельних торгів з продажу земельних ділянок, підписати протокол проведення земельних торгів та укласти договори купівлі – продажу земельних ділянок від імені організатора проведення земельних торгів – Дрогобицької міської ради .
12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту