№ 48 Розпорядження міського голови “Про проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці».”

17.01.2020 1978

№ 48 Розпорядження міського голови “Про проведення профілактичних заходів  (рейдів) «Діти вулиці».”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 17.01.2020 №48-р

Про проведення профілактичних заходів
(рейдів) «Діти вулиці».

З метою удосконалення системи моніторингу щодо соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, профілактики правопорушень серед осіб, які не досягли вісімнадцятирічного віку, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності, жебракування та результативності проведення профілактичного заходу (рейду) «Діти вулиці», відповідно до Закону України від 21.01.2010 №11 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 26.06.2009р. № 2255 „Про затвердження форми Звіту за результатами проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», на виконання наказу служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації від 10.07.2009 №52 «Про затвердження форми звіту за результатами проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», Закону України від 16.05.2013 № 243-VII керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1.Утворити рейдову групу у складі:
Якима І.С.- начальника відділу-служби у справах дітей.
Костик М.П. – головного спеціаліста відділу-служби у справах дітей.
Мроць В.М. – інспектора ювенальної превенції Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Заблоцького А.В. – головного спеціаліста відділу освіти.
Юзефович І.І.- – головного спеціаліста відділу молодіжної політики сім’ї та спорту.
Городиської Н.О. – провідного фахівця із соціальної роботи Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
2. Провести протягом I кварталу 2020 року профілактичні рейди «Діти вулиці».
3. Начальнику Дрогобицького відділу поліції ГУ НП у Львівській області А. Біласу виділити оперативну групу для проведення профілактичного рейду «Діти вулиці» та вжиття заходів щодо правопорушень.
4. Відділу-службі у справах дітей ( І. Якиму):
4.1. Забезпечити організацію та проведення профілактичних заходів (рейдів) «Діти вулиці», спільно з підрозділами органів виконавчої влади, Дрогобицького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, громадськими організаціями, які працюють в інтересах дітей.
4.2. Вжити заходів щодо влаштування дітей, виявлених під час проведення заходу (рейду), до закладів соціального захисту дітей, охорони здоров’я, повернення в сім’ї.
4.3. Забезпечити своєчасне взяття на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та виявлені під час проведення заходу (рейду).
4.4. Подавати в службу у справах дітей облдержадміністрації звіт про проведення профілактичних заходів (рейдів) „Діти вулиці” щоквартально до 1 числа місяця, наступного за звітним.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту