№ 48 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах у м. Дрогобичі на 2020 рік”

18.02.2020 727

№ 48 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про організацію громадських робіт  на підприємствах, організаціях та  установах у м. Дрогобичі на 2020 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 18.02.2020 №48

Про організацію громадських робіт
на підприємствах, організаціях та
установах у м. Дрогобичі на 2020 рік

Розглянувши листа Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Львівського обласного центру зайнятості від 23.12.2019 № 1302/04/903/19, від 23.12.2019 № 1302/04/902/19 відповідно до ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012р. за № 5067-VI, Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. за № 175, з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки, зареєстрованих безробітних, осіб, які перебувають на обліку у Дрогобицькій міськрайонній філії Львівського обласного центру зайнятості як такі, що шукають роботу, працівників, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Організувати у 2020 році за участю Дрогобицької міськрайонній філії Львівського обласного центру зайнятості на підприємствах, в установах та організаціях комунальної та іншої форм власності громадські роботи, які проводитимуться на території Дрогобицької міської ради та повинні мати суспільно корисну спрямованість, відповідати потребам територіальної громади і сприяти її соціальному розвитку.
2. Фінансування організації громадських робіт, вказаних у п. 1 даного рішення, до яких залучаються зареєстровані безробітні та (або) працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснити за рахунок коштів наявних на рахунках підприємств, установ та організацій на благоустрій міста та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
3. Визначити, що громадські роботи повинні проводитись виключно на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях.
4. Затвердити перелік підприємств, установ та організацій комунальної та іншої форм власності, за участю яких планується організація громадських робіт на території Дрогобицької міської ради (Додаток № 1).
5. Рекомендувати Львівському обласному центру зайнятості укласти договори на проведення громадських робіт з підприємствами, установами і організаціями, які потребують залучення додаткової робочої сили на виконання таких робіт, та Дрогобицькій міськрайонній філії Львівського обласного центру зайнятості здійснити направлення незайнятих громадян, за їх згодою.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Германа І.М.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту