№ 5 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про організацію гарячого харчування школярів закладів загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області”

13.01.2023 3597

№ 5 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про організацію гарячого харчування школярів закладів загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 13.01.2023 №5

Про організацію гарячого харчування
школярів закладів загальної середньої освіти
Дрогобицької міської ради Львівської області

Відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про внесення змін до деяких законопроектних актів України» від 24 грудня 2015 року № 911-VII, Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України від 16.01.2020 № 474-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньопереміщених осіб», Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 року № 2102-ІХ, Указу Президента України від 14.03.2022 року № 133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 № 850 «Про внесення змін до п. 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856», Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» (із змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (із змінами), керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради
в и р і ш и в:
1.З початком ІІ семестру 2022-2023 навчального року продовжити безкоштовне харчування у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області учнів 1-11 класів, які мають статус потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи та мають право на дану пільгу, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу, як малозабезпечені відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей учасників антитерористичної операції і прирівняних до них осіб та членів їх сімей, дітей членів сімей, загиблих під час Революції гідності, дітей один з батьків яких пропав безвісти, помер під час захисту незалежності та суверенітету України, дітей батьки, яких мобілізовані до лав Збройних сил України, дітей батьків, які приймають безпосередню участь у бойових діях, згідно довідки виданої відповідною військовою частиною, дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів та дітей з особливими освітніми потребами і навчаються в інклюзивних класах.
2.З початком ІІ семестру 2022-2023 навчального року продовжити харчування у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької міської ради Львівської області учнів 1-4 класів на умовах співфінансування: 50% за рахунок коштів місцевого бюджету та 50% – до 20 грн. 00 коп. батьківської плати.
3.Керівникам закладів загальної середньої освіти мм. Дрогобича та Стебника, бухгалтерії відділу освіти /О.Вовканич/, забезпечити харчування учнів згідно з пунктами 1 та 2 вартістю до 40 грн. 00 коп., за рахунок асигнувань, передбачених у бюджеті Дрогобицької міської ради Львівської області учнів на 2023 рік у відповідності до підписаних договорів про надання послуг з організації шкільного харчування (кейтерингу або аутсорсингу) для організації харчування учнів 1-4 класів і пільгових категорій укладених за результатами проведеної процедури закупівлі послуг з організації шкільного харчування (кейтерингу або аутсорсингу).
4. Покласти відповідальність за утримання основних та підсобних приміщень харчоблоків закладів загальної середньої освіти у відповідності до вимог санітарного законодавства, експлуатацію обладнання та утримування його у справному стані на надавачів послуг з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти.
5. Директорам закладів загальної середньої освіти провести роботу з батьками та вирішити питання організованого харчування учнів за рахунок батьківської плати.
6. Фінансовому управлінню /О.Савран/ забезпечити фінансування харчування учнів у межах асигнувань, передбачених у бюджеті Дрогобицької міської ради Львівської області учнів на 2023 рік.
7. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на керівників закладів загальної середньої освіти.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконкому В.Коцюбу.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту