№ 513 Розпорядження міського голови “Про затвердження порядку повідомної реєстрації територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них”

23.09.2019 397

№ 513 Розпорядження міського голови “Про затвердження порядку повідомної реєстрації  територіальних угод,  колективних договорів, змін і доповнень до них”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 23.09.2019 № 513-р

Про затвердження порядку
повідомної реєстрації
територіальних угод,
колективних договорів,
змін і доповнень до них

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року № 115», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Затвердити Порядок проведення виконавчими органами Дрогобицької міської ради повідомної реєстрації територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них згідно з додатком № 1 (додається).
2. Відділу правового забезпечення (А.Швацький) відповідно до повноважень розглядати територіальні угоди, колективні договори, зміни і доповнення до них, надавати рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами чинного законодавства (у разі їх наявності).
3. Управлінню праці та соціального захисту населення (І.Терлецький) відповідно до делегованих повноважень здійснювати повідомну реєстрацію територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них.
4. Розпорядження від 05.04.2013 року № 168-р «Про затвердження методики повідомної реєстрації колективних договорів» вважати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань В.Качмара.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія