№ 518 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”

08.07.2021 2103

№ 518 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Х сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 08.07.2021 року № 518

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельних ділянок
в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 5 від 14.03.2021р, № 12 від 18.05.2021р., № 14 від 04.06.2021р., № 17 від 18.06.2021р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Яцюшці Віктору Федоровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Зварицькій, 150, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.2. Гук Любові Миколаївні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 875 кв. м. на вул. Нагірній, 7, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.3. Луцькому Ярославу Михайловичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 552 кв. м. на вул. Горішня Брама, 130, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.4. Козар Марії Михайлівні, прож. м. Дрогобич, Дзямко Ганні Михайлівні, прож. м. Свалява, Закарпатської обл., земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Зварицькій, 56/5, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.5. Войтечко Степанії Степанівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Воїнав УПА, 24, м. Дрогобич, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту