№ 567 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Порядку відшкодування із місцевого бюджету надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законом пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадянам м. Дрогобича”

31.01.2017 459

№ 567 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Порядку відшкодування  із місцевого бюджету надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законом пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадянам м. Дрогобича”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХУІІ сесія VII скликання
РІШЕННЯ

від 31.01.2017 року № 567

Про затвердження Порядку відшкодування
із місцевого бюджету надання пільг з послуг
зв’язку, інших передбачених законом пільг та
компенсацій за пільговий проїзд окремих
категорій громадянам м. Дрогобича

На виконання Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» та керуючись підпунктом 16 пункту 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Затвердити Порядок відшкодування із місцевого бюджету надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законом пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян м. Дрогобича.
2. Фінансовому управлінню міської ради (О.Савран) забезпечити фінансування видатків на виконання цього рішення.
3. Рішення чинне з 01 січня 2017 року до 31 грудня 2017 року.
4. Виконання цього рішення покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради (І.Терлецький).
5. Контроль за виконанням цього рішення доручити головам постійних комісій міської ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик) та з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту, туризму, інформації, охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (О.Дацюк).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту