№ 59 Розпорядження міського голови “Про встановлення єдиного механізму розрахунку кошторисної заробітної плати, який враховується при встановленні вартості будівництва , що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії у 2018 році“

30.01.2018 333

№ 59 Розпорядження міського голови “Про встановлення єдиного механізму розрахунку  кошторисної заробітної плати, який враховується  при встановленні вартості будівництва , що споруджуються  із залученням бюджетних коштів, коштів державних і  комунальних підприємств, установ та організацій,  а також кредитів, наданих під державні гарантії у 2018 році“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 30 січня 2018 р. №59

Про встановлення єдиного механізму розрахунку
кошторисної заробітної плати, який враховується
при встановленні вартості будівництва , що споруджуються
із залученням бюджетних коштів, коштів державних і
комунальних підприємств, установ та організацій,
а також кредитів, наданих під державні гарантії у 2018 році

На виконання Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Департаменту міського господарства (Р. Москалик), економічному відділу виконавчого комітету (І. Юзьв’як), всім комунальним підприємствам Дрогобицької міської ради впродовж 2018 року:
– розрахунок розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при складанні інвесторської кошторисної документації (на стадії розробки проектної документації), при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гаранті здійснювати з урахуванням орієнтовного, розміру кошторисної заробітної плати 5500 грн., що відповідає середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.
– при взаєморозрахунках за обсяги виконаних будівельних робіт розмір кошторисної заробітної плати визначати виходячи з розміру передбаченого підрядником за погодженням із замовником (інвестором) у договірній ціні. Уточнення розміру кошторисної заробітної плати здійснювати відповідно до умов договору підряду.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту