№ 60 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “ Про затвердження вартості послуги на захоронення побутових відходів IV класу небезпеки на міському сміттєзвалищі в районі села Брониця Дрогобицької міської громади Дрогобицького району Львівської області”

29.03.2023 3607

№ 60 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “ Про затвердження вартості послуги  на захоронення побутових відходів  IV класу небезпеки на міському сміттєзвалищі  в районі села Брониця  Дрогобицької міської громади Дрогобицького  району Львівської області”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 29.03.2023 №60

Про затвердження вартості послуги
на захоронення побутових відходів
IV класу небезпеки на міському сміттєзвалищі
в районі села Брониця
Дрогобицької міської громади Дрогобицького
району Львівської області

Відповідно до пп. 2 п. «а»  ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», п.2 ч.3 ст.4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України №1010 від 26.07.2006 року «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05 червня 2018 року №130 та «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12 вересня 2018 року № 239, звернення КП «Снятинський Господар» ДМР від 07.02.2022 року № 07/02 виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. На підставі розрахунків експлуатаційних витрат (Додаток №1) на захоронення 1 тонни побутових відходів на міському сміттєзвалищі в районі села Брониця Дрогобицької міської громади Дрогобицького району Львівської області затвердити вартість послуги (тарифу) на захоронення побутових відходів згідно з додатком № 2.
2. Заборонити прийняття на захоронення побутових відходів з-за меж Дрогобицької міської територіальної громади на міському сміттєзвалищі в районі села Брониця Дрогобицької міської громади Дрогобицького району Львівської області. Прийняття побутових відходів для
захоронення з території Дрогобицької міської територіальної громади здійснюється без застережень.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту