№ 61 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про визначення управителя та затвердження тарифу на послуги з утримання будинку та прибудинкової території будинку квартирного типу (гуртожитку) № 4а на вул. Мельника в м. Стебник”

29.03.2023 3607

№ 61 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про визначення управителя   та затвердження тарифу на послуги  з утримання  будинку та прибудинкової  території будинку квартирного типу (гуртожитку)  № 4а на вул. Мельника в м. Стебник”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 29.03.2023 №61

Про визначення управителя
та затвердження тарифу на послуги
з утримання будинку та прибудинкової
території будинку квартирного типу (гуртожитку)
№ 4а на вул. Мельника в м. Стебник

Розглянувши лист комунального підприємства «Міський сервіс» від 15.03.2023 № 49, з метою забезпечення належних умов проживання і задоволення господарсько-побутових потреб мешканців гуртожитку комунальної власності Дрогобицької міської територіальної громади, для здійснення утримання і ремонту будівлі гуртожитку і його прибудинкової території, беручи до уваги Закони України: «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», «Про житлово-комунальні послуги», «Про захист прав споживачів», рішення виконавчого комітету від 07.03.2023 № 36 «Про передачу на баланс будинку квартирного типу (гуртожитку), враховуючи норми п. 6-1 розділу 6 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги», керуючись пп.2 п. а ч. 1 ст. 28, пп. 20, п. а ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:
1.Визначити КП «Міський сервіс» (Р. Микитин) управителем будинку квартирного типу (гуртожитку) за адресою: м. Стебник, вул. Мельника, 4а.
2.Передати комунальному підприємству «Міський сервіс» (Р. Микитин) функції з управління будинком квартирного типу (гуртожитку) за адресою: м. Стебник, вул. Мельника, 4а згідно з додатком.
3.Визначити КП «Міський сервіс» (Р. Микитин) перелік робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат з управління за Договором про надання послуг з управління будинком квартирного типу (гуртожитком) за адресою: м. Стебник, вул. Мельника, 4а згідно з додатком.
4.КП «Міський сервіс» (Р. Микитин) забезпечити укладання договорів з управління будинку квартирного типу (гуртожитку) з наймачами квартир (житлових осередків) гуртожитку, зазначеного в п. 1, згідно з типовим договором про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту