№ 622-р Розпорядження міського голови “Про видалення зелених насаджень”

18.11.2022 3848

№ 622-р Розпорядження міського голови “Про видалення зелених насаджень”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 18 листопада 2022 № 622-р

Про видалення зелених насаджень

Розглянувши звернення юридичних осіб про надання дозволу на видалення зелених насаджень, враховуючи «Порядок видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1045 від 1 серпня 2006 р., «Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України», затверджені наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України № 105 від 10.04.2006 р., керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Дозволити комунальному підприємству «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда) видалити одне дерево породи граб, одне – верба, одне – тополя, два – береза на території зеленої зони у парку культури та відпочинку на вул. Трускавецькій у м. Дрогобичі.
2. Дозволити Р. Лужецькому видалити два дерева породи яблуня на зеленій зоні біля житлового будинку на вул. І. Верхратського, 3 у м. Дрогобичі.
3. Комунальному підприємству «Служба муніципального управління» Дрогобицької міської ради (В. Суда) видалені зелені насадження, зазначені у п.1 розпорядження, оцінити і оприбуткувати на склад.
4. Організації та особі, яким надано дозвіл на видалення дерев:
4.1. Провести благоустрій з видалення коренів та з підсипки ґрунту.
4.2. Зрізані гілки дерев вивезти з місця проведення робіт в одноденний термін.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з комунальних питань Р. Москалика.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту