№ 63 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “ Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ФОП Сторонському Р.В.”

15.03.2018 375

№ 63 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “ Про надання дозволу на розміщення  зовнішньої реклами ФОП Сторонському Р.В.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.03.2018 № 63

Про надання дозволу на розміщення
зовнішньої реклами ФОП Сторонському Р.В.

Розглянувши звернення ФОП Сторонському Р.В., щодо надання дозволу на встановлення зовнішньої реклами, враховуючи рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 24.01.2017 №6 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Дрогобичі», керуючись Законом України «Про рекламу» та пп.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл на встановлення конструкції зовнішньої реклами строком на один рік ФОП Сторонському Роману Васильовичу на рекламоносій типу «штендер виносний» за адресою вул.Самбірська 76/1, площею розміщення 0,52 м.кв.
2. Суб’єкту господарської діяльності, зазначеного в п.1 цього рішення укласти договір на користування місцем розміщення рекламного засобу з виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття рішення.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту