№ 635 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі”

02.03.2017 324

№ 635 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХУІІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 02.03. 2017 року № 635

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки для будівництва та
обслуговування нежитлової будівлі

Розглянувши клопотання відділу оренди та приватизації комунального майна (Р. Урбан) та відділу містобудування та архітектури (І. Петранич) про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № від .02.2017 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1467 кв. м. на вул. Бориславській для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі центру надання адміністративних послуг.
2. Юридичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту