№ 65 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про відмову в поновлені на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради”

16.03.2017 383

№ 65 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про відмову в поновлені на квартирному  обліку у виконавчому комітеті  Дрогобицької міської ради”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 16.03.2017 № 65

Про відмову в поновлені на квартирному
обліку у виконавчому комітеті
Дрогобицької міської ради

Розглянувши звернення гр. Матковського О.Я., враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 10.03.2017 № 4), керуючись п.п. 3, 8, 15, 26, 27 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”, ст. ст. 36, 40 Житлового кодексу України, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Відмовити в поновленні на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради гр. Матковському Олегу Ярославовичу, *** року народження, який перебував на квартирному обліку у міськвиконкомі відповідно до рішення виконкому від 29.09.1994 № 215 в загальній черзі та в пільговій як працівник Дрогобицького МВ ГУМВС України у Львівській області. Проживав як наймач у гр. Манчак Г. на вул. **** в м. Дрогобич.
Рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 23.01.2014 № 9 гр. Матковського О.Я. було знято з квартирного обліку на підставі пункту 2 частини 2 статті 40 Житлового кодексу України, тобто: “виїзд на постійне місце проживання до іншого населеного пункту”, у зв’язку з тим, що станом на грудень місяць 2013 року місце проживання заявника було зареєстровано за межами міста Дрогобич, а саме: на вул.**** с. Рихтичі Дрогобицького району.
Положення про зняття з квартирного обліку при виїзді на постійне місце проживання в інший населений пункт тісно пов’язано із загальною нормою про прийняття на облік громадян, постійно проживаючих в даному населеному пункті.
Заявника знято з реєстрації місця проживання в с. Рихтичі 19.06.2016 року.
Станом на сьогоднішній день реєстрація місця проживання гр. Матковського О.Я. відсутня.
Підстава: Відсутність вимог абзацу 1 пункту 15 “Правил обліку
громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і
надання їм житлових приміщень в Україні”, яким
передбачено, що на квартирний облік беруться потребуючі
поліпшення житлових умов громадяни, які постійно
проживають, а також прописані у даному населеному пункті.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту