№ 65 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про зарахування громадян на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, включення в список позачерговиків ”

19.03.2019 500

№ 65 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про зарахування громадян на квартирний  облік у виконавчому комітеті Дрогобицької  міської ради, включення в список позачерговиків ”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.03.2019 № 65

Про зарахування громадян на квартирний
облік у виконавчому комітеті Дрогобицької
міської ради, включення в список позачерговиків

Розглянувши письмові звернення громадян, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради (протокол від 06.03.2019 № 4), керуючись п. п. 19, 21, 44 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”, ст. ст. 34, 45, 46 Житлового кодексу України, Положенням про порядок зарахування учасників бойових дій в зоні АТО на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради, затвердженим рішенням міськвиконкому від 21.04.2016 № 80, пп. 2 п. а ч. 1 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Зарахувати на квартирний облік у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради громадян:
1.1. Гр. Лазаріва Степана Миколайовича, 1981 року народження, капітана поліції, який працює інспектором сектору реагування патрульної поліції № 3 патрульної поліції Дрогобицького відділу поліції ГУНП у Львівській області. Проживає у двокімнатній благоустроєній приватизованій квартирі № 42 в житловому будинку № 7 на вул. Є. Коновальця, яка складається з двох кімнат житловою площею 26,1 кв. м. На цій площі проживає чотири особи: заявник, мати заявника Лазарів Д.С., брат заявника Лазарів М.М., брат Лазарів Т.М. Квартира знаходиться у праві приватної власності брата заявника Лазаріва М.М.
Місце проживання сім’ї заявника в кількості 3-х осіб, а саме: Лазарів І.В. – дружина, Лазарів Ю.С. – дочка, Лазарів М.С. – дочка, зареєстровано на вул. Миру, 18/1 в селі Болехівці Дрогобицького району, у власному будинку матері дружини.
Включити в список осіб, які користуються правом першочергового одержання житла, на підставі п. 2 ст. 96 Закону України “Про поліцію”.
Підстава: Відсутність мінімального розміру житлової площі,
пп. 1 п. 13 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення
житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”.
1.2. Гр. Марущак Наталію Михайлівну, 1948 року народження, пенсіонерку. Проживає у приватизованій квартирі № 5 в житловому будинку № 10 на вул. Івана Мазепи в м. Дрогобич, яка складається з однієї кімнати житловою площею 19,1 кв. м. На цій площі проживає сім’я заявниці в кількості шести осіб, а саме: Марущак Н.М. – заявниця, Коваленко І.О. – син заявниці, Коваленко Р.І. – внук, Коваленко А.О. – дочка, Коваленко Ю.Ф. – внучка, Коваленко Є.С. – внучка. Квартира належить на праві сумісної власності заявниці, сину Коваленку І.О., дочці Коваленко А.О., внуку Коваленку Р.І. та внучці Коваленко Ю.Ф.
Підстава: Відсутність мінімального розміру житлової площі,
пп. 1 п. 13 “Правил обліку громадян, які потребують поліпшення
житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні”.
2. Включити в окремий список інвалідів війни та прирівняних до них осіб, які користуються правом позачергового одержання житла, гр. Харіва Миколу Васильовича, 1964 року народження, інваліда війни 2 групи (посвідчення серії Б № 550462, видане 17.02.2017 року), інвалідність якого пов’язана з виконанням службових обов’язків по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради в списку осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, відповідно до рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 04.05.1995 № 109.
Проживає у приватизованій благоустроєній квартирі № 3 в житловому будинку № 11а на вул. Шкільна в м. Дрогобич, яка складається з двох кімнат житловою площею 27,3 кв. м. На цій площі проживає сім’я заявника в кількості чотирьох осіб: Харів М.В. – заявник, Харів А.Й. – дружина, Харів А.М. –син, Харів Р.М. – син.
Підстава: п. 1 ч. 1 ст. 46 Житлового кодексу України.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту