№ 651 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми капітального ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Дрогобичі на 2017р.”

07.03.2017 419

№ 651 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про затвердження Програми капітального  ремонту житлового фонду  об’єднань  співвласників багатоквартирних будинків  у м. Дрогобичі на 2017р.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХУІІІ сесія VІI скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 07.03.2017 року № 651

Про затвердження Програми капітального
ремонту житлового фонду об’єднань
співвласників багатоквартирних будинків
у м. Дрогобичі на 2017р.

З метою підвищення експлуатаційних властивостей житлових будинків, де створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків у м. Дрогобичі, утримання його у належному стані та забезпечення його надійності та безпечної експлуатації, залучення на добровільних засадах власників/наймачів квартир (приміщень) цих будинків до дольової участі у співфінансуванні робіт з проведення капітального ремонту (реконструкції, модернізації), враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (протокол від 01.03.2017 № 40), постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від 28.02.2017 № 36), беручи до уваги лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 29.07.2015 № 8/9-2218-15, керуючись Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст. 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду, п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити Програму капітального ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Дрогобичі на 2017р., згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О. Савран) здійснювати фінансування Програми у межах коштів, затверджених департаменту міського господарства по КТКВ 4016022 (Капітальний ремонт житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків).
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на департамент міського господарства (І.Лепкий).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту та зв’язку (Т. Демко).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту