№ 667 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про внесення змін до Програми розвитку інвестиційної діяльності, співробітництва та європейської інтеграції м. Дрогобича на 2017 рік”

06.04.2017 389

№ 667 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ” Про внесення змін до Програми розвитку  інвестиційної діяльності, співробітництва  та європейської інтеграції м. Дрогобича  на 2017 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 6 квітня 2017 року № 667

Про внесення змін до Програми розвитку
інвестиційної діяльності, співробітництва
та європейської інтеграції м. Дрогобича
на 2017 рік

З метою забезпечення роботи по створенню сприятливого інвестиційного клімату в м. Дрогобичі, налагодження ефективного співробітництва з містами інших держав, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол від________________№_______), керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму розвитку інвестиційної діяльності, співробітництва та європейської інтеграції м. Дрогобича на 2017 рік у новій редакції (додається).
2. Відповідальність за виконання Програми розвитку інвестиційної діяльності, співробітництва та європейської інтеграції м. Дрогобича на 2017 рік покласти на першого заступника міського голови відповідно до його функціональних обов’язків.
3. Фінансовому управлінню врахувати бюджетні рекомендації відділу економіки на виділення коштів для реалізації заходів даної Програми в межах обсягу затвердженого бюджету на 2017 рік.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту