№ 703 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про проведення земельних торгів з продажу земельної ділянки (вул. Трускавецька)”

11.04.2017 361

№ 703 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про проведення  земельних торгів з продажу  земельної  ділянки  (вул. Трускавецька)”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 11.04. 2017 року № 703

Про проведення
земельних торгів
з продажу
земельної ділянки
(вул. Трускавецька)

Розглянувши лист відділу оренди та приватизації комунального майна (Р. Урбан), а також матеріали звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 55 від 28.02.2017 р.), та постійної комісії ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол № 37 від 16.03.2017 р.), керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», і відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Затвердити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки із земель міськземфонду, що підлягає продажу на земельних торгах:
1.1. Земельну ділянку площею 0,2500 га. на вул. Трускавецькій, кадастровий номер 4610600000:01:057:0114, для будівництва автозаправної станції, в розмірі 669514 грн. (267,81 грн. за 1 кв.м.).
2. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації земельної ділянки, зазначеної у п. 1 цього рішення.
3. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради вчинити необхідні дії щодо державної реєстрації речового права на земельну ділянку, що підлягає продажу на земельних торгах.
4. Провести земельні торги з продажу земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього рішення, в приміщенні сесійної зали адмінбудинку Дрогобицької міської ради, за адресою: пл. Ринок, 1 м. Дрогобич, в термін не раніше 30 днів та не пізніше 90 днів після оприлюднення оголошення.
5. Встановити стартову ціну земельної ділянки, що підлягає продажу на земельних торгах, зазначеної в п.1 даного рішення, на рівні експертної грошової оцінки.
6. Значення кроку при продажу земельної ділянки встановити на рівні 5 % від стартової ціни земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення.
7. Відділу оренди та приватизації комунального майна виконавчого комітету Дрогобицької міської ради підготувати повідомлення про проведення земельних торгів не пізніше як за 30 днів до їх проведення в засоби масової інформації – Народний часопис «Галицька зоря» та веб-сайт Дрогобицької міської ради.
8. Виконавцю земельних торгів після отримання документів та матеріалів на лот забезпечити опублікування на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, а також у друкованих засобах масової інформації оголошення про проведення земельних торгів.
9. Встановити, відповідно до п.5.ст.135, п.6.ст.135, п.5.ст.136, п.31 ст.137 Земельного кодексу України, обов’язкові умови продажу земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного рішення, а саме: зобов’язати Переможця земельних торгів:
9.1. Відшкодувати Виконавцю земельних торгів витрати, пов’язані із підготовкою лотів до продажу та організацією та проведенням земельних торгів (аукціону) відповідно до вимог чинного законодавства України.
9.2. Відшкодування витрат Виконавцю земельних торгів на підготовку лотів до продажу та на організацію і проведення торгів здійснюється учасником, що став Переможцем торгів, на підставі окремого договору між Виконавцем торгів та Учасником.
10. Уповноважити міського голову Т.Я.Кучму, за результатами проведення земельних торгів з продажу земельної ділянки, підписати протокол проведення земельних торгів та укласти договір купівлі – продажу земельної ділянки від імені організатора проведення земельних торгів – Дрогобицької міської ради .
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту