№ 718 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу в оренду нежитлових приміщень “

04.05.2017 423

№ 718 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу в оренду нежитлових  приміщень “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 4 травня 2017 р. № 718

Про передачу в оренду
нежитлових приміщень

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб, врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 05.04.2017 року №38, протокол від 20.04.2017 року №39) та постійної комісії з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (протокол № 42 від 04.05.2017р.), керуючись ст. 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, міська рада вирішила:
1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради укласти договір оренди нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, пл.Ринок,31, площею 77,4м2 (підвал), яке є комунальною власністю територіальної громади м. Дрогобича, з фізичною особою Базарем Святославом Тарасовичем, терміном на 1 рік.
1.1. Розрахунок орендної плати для фізичної особи Базара С. Т. здійснювати відповідно до Методики розрахунку нарахування орендної плати.
2. Комунальному підприємству «Житлово – експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради укласти договір оренди нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м.Дрогобич, вул. С.Стрільців,11, площею 18,3м2 з фізичною особою Сидоруком Павлом Миколайовичем, терміном на 1 рік.
2.1. Розрахунок орендної плати для фізичної особи Сидорук П. М. здійснювати відповідно до Методики розрахунку нарахування орендної плати.
3. Комунальному підприємству «Житлово – експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради встановити орендну плату за оренду нерухомого об’єкту (басейн), площею 186,1кв.м. за адресою: м. Дрогобич між вул. Шевченка та вул. І.Франка, ФОП Загроцькій Надії Орестівні у розмірі 10 грн. за 1 кв.м. в місяць , на період з 01.01.2017року по 31.12.2017року.
4. Відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради передати в оренду комунальному підприємству «Туристично – інформаційний центр» нежитлове приміщення – захисна споруда цивільного захисту ( сховище) за адресою: м. Дрогобич вул. І.Франка,20, площею 555,0 кв. м., терміном на 1 рік.
4.1.Розрахунок орендної плати для комунального підприємства «Туристично – інформаційний центр» здійснювати у розмірі 1 грн. з ПДВ в рік, на період з 01.01.2017року по 31.12.2017року.
5. Комунальному некомерційному підприємству «Дрогобицька міська поліклініка» надати дозвіл на укладення договору оренди нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. Січових Стрільців,22, площею 20,3 м2 з ФОП Хомин Наталією Марківною, терміном з 01.05.2017р. по 01.04.2020р.
5.1. Розрахунок орендної плати для ФОП Хомин Н.М. здійснювати відповідно до Методики розрахунку нарахування орендної плати.
6. Зобов’язати орендарів, зазначених у даному рішенні, виготовити технічну документацію в КП ЛОР Дрогобицькому МБТІ та ЕО, укласти договори оренди, відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації, здійснити страхування нежитлових приміщень, забезпечити утримання нежитлових приміщень та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
7. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради (Р.Урбан), відділу охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради (В.Чуба), відділу культури та мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради (О.Яводчак).
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик), комісію з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Розпорядження міського головиДокументів: 1820 Усі
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту