№ 732 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання в оренду земельних ділянок”

04.05.2017 413

№ 732 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання в оренду  земельних ділянок”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 4 травня 2017 року № 732

Про надання в оренду
земельних ділянок

Розглянувши матеріали та клопотання юридичної особи та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 60 від 03.05.2017 р.), керуючись ст.ст. 12, 93, 102-1, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», п. 2.6. «Положення про оренду земельних ділянок у м. Дрогобичі та порядок встановлення розмірів орендної плати за користування земельними ділянками», ПКМ «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру» від 17.10.2012р. № 1051 і, відповідно до пункту 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
в и р і ш и л а:
1. Надати в оренду земельну ділянку міськземфонду:
1.1. ПАТ «Кристалбанк» (О. Далеко), земельну ділянку площею 175243 кв. м. на вул. Тураша, 20, кадастровий номер хххххххх, для обслуговування виробничих приміщень, строком на 3 роки.
2. Встановити для ПАТ «Кристалбанк» (О.Далеко) орендну плату за землю на рівні 1- го відсотку від НГО земельної ділянки.
3. Юридичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, звернутися в ліцензовану організацію, для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
4. Юридичній особі, вказаній у пункті 1 цього рішення, необхідно укласти договір оренди землі з Дрогобицькою міською радою. У випадку не укладення договору оренди землі протягом трьох місяців з дня прийняття рішення, відповідні пункти цього рішення втрачають чинність, а орендар несе відповідальність з відшкодуванням в повній мірі збитків орендодавцю у формі неодержаної орендної плати. Юридичній особі, вказаній у пунктах 1 і 2 цього рішення, забезпечити реєстрацію відповідного договору згідно з чинним законодавством.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту