№ 739 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу в оренду нежитлових приміщень за адресою: м.Дрогобич вул. В.Великого,26а”

11.05.2017 387

№ 739 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про передачу в оренду нежитлових  приміщень за адресою: м.Дрогобич вул. В.Великого,26а”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 11 травня 2017 р. № 739

Про передачу в оренду
нежитлових приміщень за адресою:
м.Дрогобич вул. В.Великого,26а

Розглянувши клопотання відокремленого підрозділу Дрогобицького місьрайонного округу «Всеукраїнський союз ветеранів АТО», врахувавши рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол від 05.05.2017 року №41), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, згідно зі ст.13 Регламенту Дрогобицької ради, міська рада вирішила:
1. Виконавчому комітету Дрогобицької міської ради надати в оренду нежитлове приміщення площею 1734,0м2, що знаходиться за адресою: м. Дрогобич, вул. В.Великого, 26а, яке є комунальною власністю територіальної громади м. Дрогобича, відокремленому підрозділу Дрогобицького місьрайонного округу «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» терміном на 49 років.
1.1. Розрахунок орендної плати для відокремленого підрозділу Дрогобицького місьрайонного округу «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» здійснювати у розмірі 1,00 грн. з ПДВ в рік.
2. Зобов’язати орендаря виготовити технічну документацію в КП ЛОР Дрогобицькому МБТІ та ЕО, здійснити страхування нежитлових приміщень та протягом 3-х місяців укласти відповідні договори оренди, забезпечити утримання нежитлових приміщень та прилеглої території відповідно до вимог санітарних, пожежних та технічних норм.
3. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради (Р.Урбан), відповідно до уточнених площ, згідно виготовленої технічної документації.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик), комісію з питань бюджету, планування фінансів та цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту