№ 75 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу громадянам на переведення житлових приміщень у нежитлові приміщення.”

19.03.2019 503

№ 75 Рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу громадянам на  переведення житлових приміщень у  нежитлові приміщення.”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 19.03.2019 № 75

Про надання дозволу громадянам на
переведення житлових приміщень у
нежитлові приміщення.

Розглянувши клопотання та подані документи громадян на переведення житлових приміщень у нежитлові приміщення та присвоєння поштових адрес житловим об’єктам, відповідно до постанови кабінету Міністрів від 29.04.2015 № 321 «Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки», керуючись ст.ст. 31, 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Дати дозвіл гр. Кожухову Олександру Володимировичу на переведення квартири №3 загальною площею 47,7 м² на вул. Стрийська, 2 в м. Дрогобичі, в нежитлове приміщення. Квартиру №3 загальною площею 47,7 м² вивести з житлового фонду міста.
Зобов’язати гр. Кожухова О.В.:
– звернутись у відділ економіки виконкому Дрогобицької міської ради для укладення договору пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Дрогобича;
– звернутись у відділ містобудування та архітектури виконкому Дрогобицької міської ради для отримання містобудівних умов та обмежень.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту