№ 752 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність на 2018 рік “

27.06.2017 317

№ 752 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про встановлення фіксованих ставок єдиного  податку для фізичних осіб – підприємців, які  здійснюють господарську діяльність на 2018 рік “

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
XХШ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 27 червня 2017 № 752

Про встановлення фіксованих ставок єдиного
податку для фізичних осіб – підприємців, які
здійснюють господарську діяльність на 2018 рік

З метою систематизації і впорядкування ставок єдиного податку для фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють господарську діяльність, та забезпечення максимальної мобілізації надходжень коштів до міського бюджету, враховуючи рекомендації постійних комісій ради, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та п. 293.2 Податкового Кодексу України, керуючись п.24 ч. 1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а:
1. Встановити з 01.01.2018 року наступні фіксовані ставки єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність:
Для першої групи платників єдиного податку встановити фіксовану ставку єдиного податку у розмірі 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму.
Для другої групи платників єдиного податку встановити фіксовану ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.
Для третьої групи платників єдиного податку встановити фіксовану ставку єдиного податку у розмірі
– 3 відсотки доходу у разі сплати податку на додану вартість згідно з Податковим Кодексом України;
– 5 відсотків доходу у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.
2. Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата), третьої групи – у відсотках до доходу (відсоткові ставки)».
3. Фіксовані ставки єдиного податку встановлені для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць.
4. Вважати таким, що втратило чинність з 01.01.2018 року:
– рішення Дрогобицької міської ради від 07.06.2016 № 278 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність»;
– рішення Дрогобицької міської ради від 31.01.2017 № 582 «Про внесення змін до рішення Дрогобицької міської ради від 07.06.2016 № 278 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність».
5. Дане рішення набуває чинності з 1 січня 2018 року.
6. Дане рішення опублікувати в засобах масової інформації.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії ради.

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія