№ 760 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік першого типу об’єктів комунальної власності Дрогобицької міської територіальної громади, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону”

04.11.2021 2581

№ 760 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про включення в перелік першого типу об’єктів комунальної власності  Дрогобицької міської територіальної громади,  які підлягають передачі в оренду шляхом  проведення аукціону”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХV сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 04.11.2021 року № 760

Про включення в перелік першого типу
об’єктів комунальної власності
Дрогобицької міської територіальної громади,
які підлягають передачі в оренду шляхом
проведення аукціону

З метою забезпечення прозорості та відкритості наповнення бюджету Дрогобицької міської територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (протокол № 34 від 02.11.2021 р.), керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 р. № 483, міська рада вирішила:
1.Включити в перелік першого типу об’єктів комунальної власності Дрогобицької міської територіальної громади в особі Дрогобицької міської ради Львівської області, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) з права укладення договору оренди у ЕТС Prozorro.Продажі нежитлову будівлю, що знаходиться за адресою: с. Рихтичі, вул. Дрогобицька, 3, площею 43,3 м. кв., яке є комунальною власністю Дрогобицької міської територіальної громади.
2. Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради забезпечити:
2.1. оприлюднення переліку об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду на конкурентних засадах шляхом проведення електронних торгів (аукціону) згідно з вимогами Закону України «Про оренду державного і комунального майна»;
2.2. вчинення усіх необхідних дій, пов’язаних з передачею в оренду об’єктів комунальної власності шляхом проведення електронних торгів (аукціону) у порядку, визначеному чинним законодавством України.
3. Зобов’язати в.о. начальника управління майна громади затвердити звіт про незалежну оцінку майна об»єкту оренди, вказаного у даному рішенні, умови проведення аукціону, текст оголошення про проведення аукціону на право передачі нежитлової будівлі в оренду.
4. У разі виникнення розбіжностей між площами, зазначеними у даному рішенні та площами, зазначеними у технічній документації, виготовленій сертифікованим суб’єктом, що здійснює технічну інвентаризацію нерухомості, остаточними вважаються дані, зазначені в технічній документації.
5. Виконання даного рішення доручити Управлінню майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради Дрогобицької міської ради.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю. Кушлика).

Секретар міської ради О.Каракевич

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту