№ 77 Розпорядження міського голови “Про створення комісії з обстеження та забезпечення легалізації лісопильних об’єктів на території м. Дрогобича“

05.02.2019 557

№ 77 Розпорядження міського голови “Про створення комісії з обстеження та  забезпечення легалізації лісопильних  об’єктів на території м. Дрогобича“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 5 лютого 2019 р. № 77-р

Про створення комісії з обстеження та
забезпечення легалізації лісопильних
об’єктів на території м. Дрогобича

Враховуючи листа державного агентства лісових ресурсів України Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства № 539/02-ох від 27.03.2018 року, з метою забезпечення раціонального використання лісових ресурсів, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу в деревообробній галузі, попередження незаконного використання деревини, забезпечення безпечних умов праці працівників деревообробної галузі, керуючись п. 20 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Створити комісію з обстеження та легалізації лісопильних об’єктів (далі комісія) та затвердити її склад, згідно з додатком 1.
2. Комісії:
2.1. Забезпечити організацію обстеження лісопильних об’єктів, результати оформити відповідним актом згідно з додатком 2.
2.2. Довести до відома керівників лісопильних об’єктів про основні вимоги щодо роботи лісопильних об’єктів та про необхідність ведення Книги надходження та обліку лісопродукції згідно з додатком 3.
3. Координацію та організацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ економіки виконкому Дрогобицької міської ради Т. Бачинський.
4. Розпорядження міського голови від 5 квітня 2018 року № 179 — р «Про утворення робочої групи з обстеження та забезпечення легалізації лісопильних об’єктів на території м. Дрогобича», вважати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови І. Германа

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту