№ 776 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2017 рік”

20.07.2017 363

№ 776 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про внесення змін до міського  бюджету м. Дрогобича на 2017 рік”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХІV сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 20 липня 2017 № 776

Про внесення змін до міського
бюджету м. Дрогобича на 2017 рік

Враховуючи необхідність забезпечення співфінансування по об’єктах, кошти на фінансування яких будуть виділятися з державного та обласного бюджетів, розглянувши листи розпорядників коштів міського бюджету щодо виділення додаткових коштів та до внесення змін до затверджених бюджетних призначень, розглянувши заяви депутатів Дрогобицької міської ради щодо скерування коштів передбачених на виконання депутатських запитів, керуючись п.23 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Дрогобицька міська рада вирішила:
1. Внести зміни до дохідної, видаткової частин, джерел фінансування загального та спеціального фондів бюджету м. Дрогобича на 2017 рік, переліку об’єктів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку), згідно з додатками №№ 1, 2, 3, 4.
2. Фінансовому управлінню Дрогобицької міської ради (О.Савран) внести відповідні зміни до розпису міського бюджету м.Дрогобича на 2017 рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту