№ 857 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання згоди на укладення договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ“

03.10.2017 412

№ 857 Рішення сесії Дрогобицької міської ради ”Про надання згоди на укладення  договорів про встановлення  особистого строкового сервітуту  для розміщення МАФ“

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХVІІ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від 3 жовтня 2017 року № 857

Про надання згоди на укладення
договорів про встановлення
особистого строкового сервітуту
для розміщення МАФ

Розглянувши клопотання та матеріали ФОП, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 58 від 21.04.2017р., № 70 від 31.08.2017 р., № 71, від 07.09.2017 р., № 74 від 14.09.2017 р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати згоду на укладення договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ:
1.1. ФОП Федуняк Наталії Євгенівні, прож. на вул. М. Грушевського, 42/4, кв. 8, на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. Малий Ринок (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 9 кв.м.
1.2. Хаховському Сергію Васильовичу, прож. на вул. Надгірна, 1, с. Старий Кропивник, Дрогобицького району, на укладення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. В.Великого (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 23 кв.м.
2. Суб’єктам підприємницької діяльності, зазначеним в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок та укласти договори особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).
3. Особам, зазначеним в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ містобудування та архітектури для оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності. Відповідальність за відповідність розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності паспорту прив’язки покласти на заявника.
4. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, забезпечити реєстрацію відповідних договорів згідно з чинним законодавством.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту