№ 859 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для колективного гаражного будівництва”

07.12.2021 2799

№ 859 Рішення сесії Дрогобицької міської ради “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для колективного гаражного будівництва”

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХVI сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ

від 07.12.2021 року № 859

Про надання дозволу на
розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
для колективного гаражного будівництва

Розглянувши заяву юридичної особи про надання згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 36 від 30.11.2021р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:
1.1. Обслуговуючому кооперативу «Гаражно-будівельному кооперативу «Орхідея», (Г. Баневська), земельну ділянку орієнтовною площею 463 кв. м. на вул. Війтівська Гора (біля будинку №51), м. Дрогобич, для колективного гаражного будівництва.

2. Юридичній особі, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин.

Міський голова Тарас Кучма

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту