№ 89 Про підсумки роботи міського господарства, закладів освіти, культури та мистецтв, охорони здоров’я в осінньо –зимовому періоді 2022-2023рр. і завдання щодо підготовки господарства Дрогобицької територіальної громади до наступного осінньо-зимового періоду 2023-2024рр.

15.05.2023 4901

№ 89 Про підсумки роботи міського господарства,  закладів освіти, культури та мистецтв,  охорони здоров’я в осінньо –зимовому періоді 2022-2023рр. і завдання щодо  підготовки господарства Дрогобицької  територіальної громади до наступного  осінньо-зимового періоду 2023-2024рр.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від 15.05.2023 №89

Про підсумки роботи міського господарства,
закладів освіти, культури та мистецтв,
охорони здоров’я в осінньо –зимовому
періоді 2022-2023рр. і завдання щодо
підготовки господарства Дрогобицької
територіальної громади до наступного
осінньо-зимового періоду 2023-2024рр.

Заслухавши інформацію директора департаменту міського господарства,           Р. Пошивака, начальників відділів: освіти В.Вовківа, охорони здоров’я В.Чуби, управління культури та розвитку туризму С.Лецика про роботу міського господарства та закладів бюджетної сфери в осінньо-зимовому періоді  2022-2023 рр., керуючись пп.1 п. «а» ч.1 ст.31, пп. 1, 3, 6, 7, п. «а» ст.. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:

1.Визнати роботу підприємств, організацій, служб житлово-комунального господарства, відділів: освіти, охорони здоров’я, управління культури та розвитку туризму у минулому осінньо-зимовому періоді 2022-2023 рр. – задовільною.

2.Директору департаменту міського господарства (Р. Пошиваку):
2.1. Здійснювати контроль за цільовим використанням бюджетних коштів на проведення капітального та поточного ремонтів об’єктів житлово-комунального господарства на території  Дрогобицької територіальної громади.
2.2. Систематично аналізувати хід підготовки до наступної зими, заслуховувати керівників підприємств і організацій про виконання ними доведених завдань на засіданні штабу згідно з додатком №1.

3. КП «Служба муніципального управління» (В. Суді):
3.1. Протягом весняно-літнього періоду провести поточний (ямковий) ремонт доріг на території Дрогобицької міської територіальної громади відповідно до складеного календарного плану.
3.2. Забезпечити погашення заборгованості за використані паливно-енергетичні ресурси.
3.3. Заготовити для посипки доріг і тротуарів реагенти, пісок, та технічну сіль . Термін – до 20.09.2023 .
3.4. Забезпечити протягом весняно-літнього періоду, але не пізніше 20.10.2023, повну готовність комунальної техніки, механізмів, обладнання всіх структурних підрозділів підприємства до роботи в зимових умовах.
3.5. Створити запас паливно-мастильних матеріалів, вузлів і механізмів, автогуми та запасних частин до прибиральної техніки. Термін – до 10.09.2023.
3.6. Подати список техніки, яку необхідно додатково залучати в період сильних снігопадів. Термін – до 01.10.2023 .
3.7. Утворити аварійну бригаду у разі виникнення надзвичайних ситуацій та укласти відповідні угоди на оренду механізмів інших організацій. Термін – до 10.10.2023.
3.8. До 10.09.2023 провести інвентаризацію наявного інструменту, засобів для прибирання снігу і сколювання льоду, при необхідності доукомплектувати їх.
4. КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради (О. Майданюк), КП «Міський сервіс» (Р. Микитин), голови правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, спільно з підрядними організаціями, незалежно від форм власності:
4.1. У випадку аварій на інженерних мережах власники мереж зобов’язані в 10-денний термін провести відновлювальні роботи, на місці розкопок відновити зруйноване покриття дотримуючись «Правил благоустрою».
4.2. Забезпечити до 30.10.2023 у повному обсязі виконання завдань з реконструкції, капітального та поточного ремонту житлового фонду, звернути особливу увагу на якість виконання робіт з ремонту плоских та шатрових покрівель, внутрібудинкових систем тепло-, водопостачання і водовідведення, ліфтового господарства.
4.3. Постійно здійснювати ремонт оголовків димовентиляційних каналів, провести їх паспортизацію та нумерацію. Акти перевірки та прочистки, у визначені строки, передавати філії управління з експлуатації газового господарства.
5. Директору КП «Дрогобичтеплоенерго» (І. Хом’яку):
5.1. Забезпечити у міжопалювальний період весь комплекс ремонтно-відновлювальних та профілактичних робіт на котельнях, провести ревізію вузлів та обладнання відповідно до затверджених заходів. Термін до 01.09.2023.
5.2. Провести гідравлічне випробування, ремонт та заміну пошкоджених ділянок зовнішніх теплових мереж, виконати їх теплоізоляцію, ревізію, ремонт запірної арматури, очистку і закриття теплових колодязів. Термін до 01.09.2023.
5.3. Провести реконструкцію, капітальний ремонт, заміну аварійних теплових мереж. Термін до 01.09.2023.
6. Начальнику КП «Дрогобичводоканал» (Р. Шагала):
6.1. Виконати комплекс заходів по приведенню в належний стан та ремонт водозаборів “Уріж”, “Гірне» та очисних споруд.
6.2. Провести заміну аварійних ділянок водопроводу різних діаметрів на водопровідних магістральних мережах Дрогобицької територіальної громади.
6.3. Організувати проведення річного технічного огляду транспортних засобів та обладнання, забезпечити безаварійну експлуатацію техніки в зимових умовах.
7. Довести до відома директора КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Дрогобицької міської ради О. Майданюка, КП «Міський сервіс» Р.Микитин, голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, що вони несуть персональну відповідальність за проведення поточного ремонту, підготовку, наладку та своєчасний запуск систем опалення у всіх житлових будинках, але не пізніше 10-денного терміну з дня початку опалювального сезону.
8. Директору КП «Комунальник» (В. Лучків), директору КП «Дрогобичтеплоенерго» (І. Хом’яку), начальнику КП «Дрогобичводоканал» (І.Шагалі), директору КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання» (О.Майданюку), директору КП «Міський сервіс» (Р. Микитин), головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, спільно з підрядними організаціями, незалежно від форм власності активізувати роз’яснювальну та претензійно-позовну роботу стосовно своєчасної оплати населенням наданих житлово-комунальних послуг, забезпечити стовідсоткову поточну оплату і погашення заборгованості за надані послуги за минулі роки.
9. Відділам: освіти (В. Вовків), охорони здоров’я (В. Чуба), управління культури та розвитку туризму (С.Лецик), до 10.10.2023 забезпечити виконання заходів з підготовки відповідних закладів та установ до наступного осінньо-зимового періоду 2023-2024 рр., особливу увагу звернути на готовність систем опалення, покрівель, заготовку піскосуміші для посипки доріжок, під’їзних шляхів, тощо.
10. Затвердити заходи з підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимових умовах 2023-2024рр. згідно з додатком № 1.
11. Утворити міський штаб по координації робіт з підготовки об’єктів житла та благоустрою закладів бюджетної сфери до наступного осінньо-зимового періоду 2023-2024рр. згідно з додатком № 2.
12. У жовтні місяці 2023 року заслухати на черговому засіданні виконкому міської ради питання про стан готовності житлово-комунального господарства та закладів бюджетної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2023-2024рр.
13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на міського голову Т.Кучму.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту