№ 104 Про підсумки роботи міського господарства, закладів освіти, культури та мистецтв, охорони здоров’я в осінньо –зимовому періоді 2022-2023рр. і завдання щодо підготовки господарства Дрогобицької територіальної громади до наступного осінньо-зимового періоду 2023-2024рр.

15.05.2023 4722

№ 104 Про підсумки роботи міського господарства,  закладів освіти, культури та мистецтв,  охорони здоров’я в осінньо –зимовому періоді 2022-2023рр. і завдання щодо  підготовки господарства Дрогобицької  територіальної громади до наступного  осінньо-зимового періоду 2023-2024рр.

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15.05.2023  № 104

Про демонтаж сонячних батарей
на даху будівлі Дрогобицької міської
бібліотеки для дітей
за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич,
вул. Т.Шевченка, 34

Розглянувши звернення в.о. начальника управління культури та туризму С.Лецика на ім’я міського голови від 07.04.2023 щодо встановлення сонячних батарей на даху будівлі Дрогобицької міської бібліотеки для дітей (пам’ятка архітектури місцевого значення, ох. № 820-М) керівництвом ТОВ «Галичанка» та ТОВ «Галстиль», враховуючи Акт візуального обстеження будівлі Дрогобицької міської бібліотеки для дітей на вул. Т.Шевченка, 34 від 04.04.2023, за відсутності дозвільних документів у відділі містобудування та архітектури та відповідних відділах виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, відповідно до ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності”, керуючись пп. 7 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:

1.Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомити керівництво ТОВ «Галичанка» та ТОВ «Галстиль» про необхідність демонтажу самовільно встановлених сонячних батарей на даху будівлі Дрогобицької міської бібліотеки для дітей (пам’ятка архітектури місцевого значення, ох. № 820-М) за власні кошти в двотижневий строк від публікації даного рішення на сайті Дрогобицької міської ради з відновленням до попереднього стану покрівлі даху.

2.У випадку невиконання п.1. цього рішення КП «Служба муніципального управління» провести демонтаж самовільно встановлених сонячних батарей на даху будівлі Дрогобицької міської бібліотеки для дітей, встановлених без дозвільних документів та залишити на збереження на території КП «Служба муніципального управління».

3.У випадку передбаченому п.2. цього рішення КП «Служба муніципального управління» повернути демонтовані конструкції сонячних батарей лише після повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з демонтажем та їх зберіганням.

4.Начальнику Дрогобицької ВП ГУНП у Львівські області забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу сонячних батарей за вище зазначеною адресою.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Т.Кучму.

Міський голова Тарас КУЧМА

Документи за типом
Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту